Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Viryklės

Dujinės

Esate iš tų žmonių, kurie  pirmenybę teikia tiems namų apyvokos reikmenis,  kuriais naudotis yra ypač paprastas, o bet  kuris prietaisas, turi daugiau nei vieną mygtuk jums kelia siaubą? Tokiu atveju jums idealai tiks dujinė viryklė – ja naudotis yra ypač paprasta, maža to, laukia ir dar vienas privalumas: nepriklausomai nuo to, kokį patiekalą gaminsite, išvengsite būtinybės spausti vienokią ar kitokią komandą turinčius mygtukus.

Elektrinės kaitlentės

Šio tipo kaitlentės yra tinkamos tiems žmonėms, kurie taip įpratę prie elektrinių prietaisų , kad be jų jau nebeįsivaizduoja savo  buities. Jei tik išmanote elektrinių prietaisų veikimo principą, tai jau  po kelių dienų naudojimosi elektrine kaitlente, galėsite įvertinti jos privalumus. Na, o bene pats svarbiausias iš jų yra tas, jog norint pagaminti net ir patį įmantriausią patiekalą, prireiks vos kelių mygtukų paspaudimų.

Neretai žmonėms apsispręsti, kokį buitinės technikos prietaisą verta pasirinkti, padeda informacija  apie j o priežiūrą. Tačiau kuomet kalbame apie  elektrinių bei dujinių viryklių priežiūrą, tokio pobūdžio informacija atėjus pirkimo metui, nelabai bus naudinga. Taip yra todėl, jog tiek dujinės, tiek elektrinės viryklės yra prižiūrimos naudojant tuos pačius metodus, tas pačias valymo priemones.

Na, o jei vis dar niekaip negalite apsispręsti, kuri iš šių dviejų rūšių viryklių jums atrodo patrauklesnė, gerai pagalvokite, o galbūt ir nebūtina pasirinkti vieną iš šių dviejų – galbūt jūs esate tas žmogus, kuriam idealiai tiks  abi galimybes turinti viryklė,  t.y., kombinuota, kuri veikia naudojant tiek dujas, tiek elektrą?