Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Treniruokliai

Nuo 1 iki 10127 viso

  5   10   15   20   25  
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Tinklelis  Sąrašas 

  Pavadinimas   Kaina   -
 1. Dviratis treniruoklis inSPORTline Temiste Mini

  Dviratis treniruoklis inSPORTline Temiste Mini

  59,95 €
  Mini treniruoklis inSPORTline Temiste yra mažas ir paprastas įrenginys treniruoti rankų ir kojų raumenis. Jūs galite minti su savo kojomis arba rankomis. Treniruoklio monitorius rodo apsisukimus per minutę, apsisukimus, laiką, kalorijas. Galima minti tiek į priekį, tiek atgal. Tinka žmonėms dažnai būnantiems namie, turintiems balanso ir mobilumo problemų.
 2. Mini steperis inSPORTline Cylina

  Mini steperis inSPORTline Cylina

  60,99 €
 3. Mini steperis inSPORTline Jungy

  Mini steperis inSPORTline Jungy

  64,99 €
 4. Irklavimo treniruoklis inSPORTline Brook

  Irklavimo treniruoklis inSPORTline Brook

  85,49 €
  Irklavimo treniruoklis inSPORTline Brook yra efektyvus namų treniruočių įrenginys. Vietoje įprasto smagračio, treniruoklis turi hidraulinį stūmoklį, kuris jums leidžia pasirinkti iš 12 pasipriešinimo lygių ( turite tik paskuti reguliavimo ratuką). Dėka pozityvaus pasvirimo kampo, treniruotės metu kūnas yra aukščiau kojų. Rėmas pagamintas iš tvirto plieno. Galima laikyti vertikaliai taip sutaupant erdvės
 5. Steperis inSPORTline Big

  Steperis inSPORTline Big

  98,40 €
  Steperis puikiai tinka sportui namuose, kai norima sustiprinti vidinius ir išorinius šlaunų raumenis. Treniruoklis turi ir papildomas rankenas, su kuriomis gali būti stiprinama ir viršutinė kūno dalis. Reguliarus treniravimasis užtikrina svorio metimą, širdies stiprinimą ir raumenų tvirtinimą.
 6. Irklavimo treniruoklis inSPORTline PowerMaster

  Irklavimo treniruoklis inSPORTline PowerMaster

  114,22 €
  Irklavimas yra idealus būdas visų kūno raumenų treniravimui. Treniruotė su irklavimo treniruoklių prilygsta kitų rūšių treniruotėms. Irklavimo Treniruoklis INSPORTLINE POWER MASTER turi balansuota plieno rėmą ir hidraulinę smūgių absorbciją su reguliuojamu pasipriešinimu. Kompiuteris parodys išmatuota treniravimosi vertę, tokia kaip pritraukimų skaičius, laikas ir sudegintos kalorijos. Irklavimo Treniruoklis INSPORTLINE POWER MASTER rekomenduojamas tik naudojimui namie.
 7. Steperis inSPORTline EasyStep

  Steperis inSPORTline EasyStep

  114,90 €
 8. Steperis inSPORTline Strong

  Steperis inSPORTline Strong

  118,00 €
 9. Dviratis treniruoklis inSPORTline Gemra 3in1

  Dviratis treniruoklis inSPORTline Gemra 3in1

  125,00 €
  Multifunkcinis treniruoklis dviratis su rankiniu stabdžiu, treniruoja pilvo presą, rankas, pečius ir viršutinę nugaros dalį.
 10. Elipsinis treniruoklis inSPORTline Air

  Elipsinis treniruoklis inSPORTline Air

  131,00 €
  Elipsinis treniruoklis AIR turi visas pagrindines funkcijas reikalingas intensyvioms treniruotėms namuose. Natūralus ir sklandus judėjimas elipsinio treniruoklio AIR yra labai veiksmingas treniruoti visoms raumenų grupėms. Elipsinio judėjimo treneris taip pat labai geras jūsų sąnariams. Kompiuteris rodo visus svarbias funkcijas, pavyzdžiui, laiką, greitį, sudegintas kalorijas, ir nueitą atstumą.

Nuo 1 iki 10127 viso

  5   10   15   20   25  
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Tinklelis  Sąrašas 

  Pavadinimas   Kaina   -