Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Šaldytuvai

Šaldytuvai

 

Kuo ypatingi yra šaldytuvai, kuriuos šiuo metu galime rasti prekyboje? Bene vienas labiausiai į akis krintančių dalykų yra šaldytuvo formos – aptakios arba labai griežtos, paprastos arba kuriančios prabangos įspūdį, puošniomis detalėmis arba pagaminti iš tradicinių medžiagų.

Negalima nepaminėti ir dar vieno akcento – jei prieš porą dešimtmečių buvo įpratę prie šaldytuvų, kuriuos būtina dažnai valyti, tai šiuolaikiniai šaldytuvai jus išvaduos nuo šio nemalonaus darbo –  juos pakanka valyti vos keletą kartų metuose.

Ne ką mažiau svarbi yra ir jų išvaizda – prieš keliolika metų neturėjome tokio plataus šaldytuvų asortimento, kokį turime dabar. Būtent šiuo metu galime rinktis   šaldymo paskirties buitinį prietaisą, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus (klasikinio ar modernaus) gerbėjai esame, kokias spalvas (baltą, juodą, sidabrinę ar raudoną mėgstame), o taip platus matmenų pasirinkimas – nuo itin  kompaktiškų, kurie puikiai tik vienam asmeniui iki ypač didelių šaldytuvų, skirtų maitinimo ar kitos paskirties įstaigoms

Pateikus bendro pobūdžio informaciją apie šiuos įrenginius, belieka tik pažerti keletą patarimų, kurie pravers visiems, susiruošusiems pirkti naują šaldytuvą. Išskirsime keletą pagrindinių veiksnių, į kuriuos vertėtų atkeipti didžiausią dėmesį.

Talpa

Galvojant apie tai, kokia turėtų būti perkamo šaldytuvo talpa, akcentuoti reikėtų du dalykus: kiek žmonių  naudosis šiuo įrenginiu, ar bus kaupiamos maisto atsargos? Išvada – kuo daugiau žmonių naudosis šaldytuvu ir kuo daugiau bus kaupiama maisto atsargų, tuo didesnės talpos šaldytuvą vertėtų įsigyti.

Energinė klasė

Visus prekyboje esančius  šaldytuvus  galima suskirstyti į  energines klases. Kuo aukštesnė klasė, tuo mažiau  elektros energijos suvartoja šaldytuvas. Kitais žodžiais tariant, verta pabrėžti, jog kuo daugiau norite sutaupyti, tuo aukštesnės energinės klasės šaldytuvą reikia rinktis. Nors pastarieji yra šiek tiek brangesni, kaip matyti, tai yra puiki investicija – ateityje sulauksite kur kas mažesnių sąskaitų.