Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Elipsiniai treniruokliai

Rinkdamiesi tokio pobūdžio treniruoklį, atkreipkite dėmesį į tai, ar jis turi atramas rankom. Kuo naudinga ši detalė? Pasirodo, jog tie elipsiniai treniruokliai, kurie turi judančias atramas rankoms,  yra puikus sprendimas tuo atveju, jei norite patobulinti viršutinę kūno dalį. Taigi, jei manote, kad problematiškiausia vieta jūsų kūne yra viršutinė jos dalis, atrodo, išeitis jau yra rasta.

Na, o pabaigai  - keletas žodžių apie svarbius akcentus. Tai – elipsinio treniruoklio dydis bei svoris.  Dauguma žmonių galvoja, kad kuo didesnis yra žmogaus svoris, tuo didesnį treniruoklį verta rinktis, neva tokiu būdu garantuojamas stabilumas. Iš tiesų, tai yra svarbus, tačiau ne pats svarbiausias dalykas – dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kiek vietos galite skirti treniruokliui. Jei jos namuose yra ypač nedaug, pirmenybę derėtų teikti mažiau sveriantiems elipsiniams treniruokliams.

Esate iš tų žmonių, kurie mėgsta saikingą sportinį krūvį ir nenorite persistengti? Ar to nedarote, geriausiai pasakys jūsų pulsas sporto metu. Tačiau, kaip žinoti, koks jis yra darant vieną ar kitą pratimą, treniruotės pradžioje arba pabaigoje? Savaime suprantama. telieka tik vienas būdas – reikia sekti pulsą. Tačiau jei tai darysite paprastuoju būdu, tai laiko  pratimų  atlikimui neliks.  Kaip suderinti šiuos du dalykus? Pasirodo, jog specialiai derinti nieko nereikia – tereikia pirkti tokį elipsinį treniruoklį, kuriame yra įmontuotos ir pulso matuoklis. Tokiu atveju galėsite sportuoti netrukdomai, o pulsą sužinosite savaime, neatsitraukdami nuo pagrindinės veiklos  - sporto.