Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Čiužinys Simfonija

249,00 €
Atsiimk Vilniaus parduotuvėje penktadienį, birželio 5 d.
   
Pristatysime į namus penktadienį, birželio 5 d.*Privalomi laukeliai

249,00 €

Perkantiems čiužinius nuo 399 EUR dovanojame vieną viskoelastinę pagalvę.

Papildoma informacija

Prekės kodas 25875210
Tipas Čiužiniai
Čiužinių rūšys Spyruokliniai
Garantija, mėn. 36

Informacija

SIMFONIJA – tai gerai prisitaikantis prie žmogaus kūno anatomijos čiužinys, mėgstantiems vidutinio kietumo miego pagrindą.
Čiužinio ypatybės:
  • Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį.
  • Universalus, dvipusis.
  • Iš viskoelastinės medžiagos, kanapių pluošto ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR.
  • Tolygiai paskirsto miegančiojo svorį ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
  • Sumažina kūno apkrovą.
  • Laidus orui, tvirtas ir elastingas.
  • Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./m2, dėl to kiekviena iš jų individualiai reaguoja ir sugeria miegančiojo judesius. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris.
Tai universalus, dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš viskoelastinės medžiagos ir kanapių pluošto derinio. Dėl unikalių viskoelastinės medžiagos savybių čiužinys gerai prisitaiko prie žmogaus kūno formų ir tolygiai paskirsto jo svorį, taip atpalaiduodamas įsitempusius viso kūno raumenis. Kanapių pluoštas išsiskiria antibakterinėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir leidžia odai kvėpuoti. Kanapių pluoštas yra pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai tarnauja ypač ilgai.
Kita čiužinio pusė yra iš kanapių pluošto ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinio. Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Kanapių pluoštas kartu su putų poliuretanu suteikia miegančiajam kietesnį ir stabilesnį miego pagrindą.
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.