Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Čiužinys Oskaras

289,00 €
Atsiimk Vilniaus parduotuvėje penktadienį, birželio 12 d.
   
Pristatysime į namus penktadienį, birželio 12 d.*Privalomi laukeliai

289,00 €

Perkantiems čiužinius nuo 399 EUR dovanojame vieną viskoelastinę pagalvę.

Papildoma informacija

Prekės kodas 12587485210
Tipas Čiužiniai
Čiužinių rūšys Spyruokliniai
Garantija, mėn. 36

Informacija

OSKARAS – karališkas čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.
Čiužinio ypatybės:
  • Sukurtas 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko pagrindu.
  • Inovatyvi čiužinio sudėtis.
  • Universalus, dvipusis.
  • Ergonomiškas, suteikiantis taisyklingą atramą stuburui.
  • Išskirtinai laidus orui, tvirtas ir ilgaamžis.
  • Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą.

Tai universalus, dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš iki šiol dar negaminto Clima latekso, lino ir kanapių pluošto derinio.

Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padės atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiks miegančiajam ypatingo patogumo jausmą.

Čiužinys OSKARAS yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiški, natūralūs ir nekeliantys alergijų linų ir kanapių pluoštai. Linų pluoštas yra vienas iš plačiausiai naudojamų augalinių pluoštų. Tai ilgalaikė, patvari ir natūrali medžiaga. Ji pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Pluoštinės kanapės turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Tai stipriausi ir patvariausi natūralūs pluoštai, dėl to iš jų pagaminti gaminiai yra ilgaamžiai.

Kita čiužinio pusė – iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu.

Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 26 cm.

    Prekių žymos

    Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.