Neradote prekės? Skambinkite

+370 693 65525

Čiužiniai, antčiužiniai

Remiantis įvairiausiais mokslininkų tyrimais buvo nustatyta, kad gerai miego kokybei garantuoti vienas iš svarbiausių faktorių yra ne kas kitas, o čiužinys. Būtent jo pasirinkimas lemia Jūsų stuburo tinkamą ar netinkamą poziciją, alergijas ar jų nebuvimą, prakaitavimą arba normalią kūno temperatūrą miego metu. Jeigu čiužiniai yra skirti poroms, tai svarbu, jog miegui netrukdytų pašaliniai garsai kaip kad girgždančios čiužinio spyruoklės, o dar blogiau – akivaizdus svorių nepaskirstymas, kuris skatina kiekvieno atlikto judesio perdavimą šalia esančiąjam. Kadangi siekiame šių problemų išvengti, rekomenduojame Jums čiužinius, kurių kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja, prisitaiko prie atskirų kūno dalių formos bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį, padeda čiužiniui išlikti begarsiu. Mūsų tikslas – pateikti Jums aukščiausios kokybės čiužinius ir užtikrinti patogų miegą.

Nuo 1 iki 1093 viso

  5   10   15   20   25  
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

Tinklelis  Sąrašas 

  Pavadinimas   Kaina   -
 1. Antčiužinis PAULA

  Antčiužinis PAULA

  79,00 €

  Antčiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelastinė medžiaga (memory foam) (50 kg/m3) – 2 cm
  • Putų poliuretanas (27 kg/m3) -2 cm
  • Antčiužinio aukštis su užvalkalu: apie 5 cm

  Garantija – 2 metai

 2. Antčiužinis LUNA

  Antčiužinis LUNA

  79,00 €

  Luna - viskoelastinis antčiužinis tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno, reaguodamas į jo temperatūrą leidžia slėgiui tolygiai pasiskirstyti, mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, malšina nugaros skausmus. Dėdami ant lovos ar čiužinio išlyginsite pagrindą, jį stabilizuosite, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką. Patirkite naują lengvo miego pojūtį. Minkštas.

  Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio su medvilne, kurį malonu liesti. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

  Antčiužinio aukštis su užvalkalu apie 5cm.

 3. Antčiužinis VESTUS

  Antčiužinis VESTUS

  89,00 €
 4. Antčiužinis MERIVUS

  Antčiužinis MERIVUS

  89,00 €

  Antčiužinio branduolį sudaro:

  • Latekso sluoksnis (T-65kg/m3) – 2cm
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (37 kg/m3) -2 cm
  • Antčiužinio aukštis su užvalkalu: apie 5 cm

  Garantija – 2 metai

 5. Antčiužinis TANGO

  Antčiužinis TANGO

  89,00 €
 6. Antčiužinis DOMINO

  Antčiužinis DOMINO

  89,00 €

  Domino - 6 cm dvipusis antčiužinys, kurio viena pusė padengta 3 cm viskoelastinės (memory foam) spaudimą mažinančios, medžiagos. Kita antčiužinio pusė iš 2 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Tai puiki atrama Jūsų kūnui. Geram miegui tinka tiek viena, tiek kita čiužinuko pusės. Antčiužiniu galite paaukštinti lovą, taip pat išlyginti visus nelygumus ar tarpus, jei tokių yra. Be to, antčiužinys gali būti naudojamas ir kaip papildoma priemonė čiužiniui apsaugoti. Suteikia patogumą. Vidutinis/kietas.

  Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 150g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

  Antčiužinio aukštis su užvalkalu apie 6 cm.

 7. Čiužinys Premia

  Čiužinys Premia

  94,43 €
 8. Antčiužinis Hilding Bass

  Antčiužinis Hilding Bass

  99,00 €
 9. Antčiužinis PUMA

  Antčiužinis PUMA

  99,00 €

  Puma – tai minkštas 7 cm unikalios molekulinės struktūros viskoelastinės (memory foam) medžiagos pripildytas antčiužinis, kuris suteikia galimybę patirti kitokį miego pojūtį. Jūsų kūnas bus atsipalaidavęs kaip niekad anksčiau. Itin elastinga viskoelastinė medžiaga jautri žmogaus kūno temperatūrai, mažindama spaudimą sudaro puikią atramą kūnui ir kartu neprilygstamą lengvumą. Suteikia pagalbą įsitempusiems kūno raumenims, gerina kraujotaką, malšina nugaros skausmus. Pajusite, kaip miegas tampa patogesnis bei visavertiškesnis. Minkštas.

  Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus ir minkšto trikotažinio audinio su medvilne, kurį malonu liesti. Nusegamas užtrauktuku bei skalbiamas iki 40o C temperatūroje.

  Antčiužinio aukštis su užvalkalu apie 7cm.

 10. Čiužinys Imir Fresh+

  Čiužinys Imir Fresh+

  108,00 €

Nuo 1 iki 1093 viso

  5   10   15   20   25  
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

Tinklelis  Sąrašas 

  Pavadinimas   Kaina   -